top of page
printing industry transfer paper printer factory for textile purposes and fashion.jpg

ORBIT Prints

ORBIT Prints 3 Boyut Dijital kumaşa baskı tekniklerinden yararlanarak süblimasyon dijital baskıyı uygulamakta, Değerli siparişlerinizi özenle tamamlamaktadır. Kumaşa desen, marka, logo, istediğiniz türde renk çeşitliliğinde baskı üzerine birçok seçenek varken süblimasyon dijital tekstil baskı ile alttaki avantajlar elde edilmektedir.
Diğer baskı teknikleri, maliyetin karşılanabilmesi için en az 250m gerektirir. Şirketimiz ise, süblimasyon baskı ile düzine metrebesinde baskı yapabiliyor sizle değerli müşterilerimize sunabiliyor.

Orbit Print

Hizmetlerimiz

text dig baski.jpg
sublimebaski.jpg
parcakumasbaski.jpg
tasarım hizmetleri.jpg

Tekstil Dijital Baskı

Tekstil Dijital Baskı tüm tekstil sektöründe kullanılan yaygın bir baskı tipidir. Tekstil dijital baskı ile özel üretim yapan firmamızda, tüm tekstil ürünü kumaşlarda, farklı baskı ve desenler ile sizlere sunuyoruz.

Süblime Baskı

Süblime Baskı Tekstil Rönesans’tan sonra hızla yükselen bir sektör olmuştur. Tekstilden doğan dallar olmuştur. Dijital baskı da bunlardan biridir. Firmamız da bu gelişmeler doğrultusunda kurulmuştur. 

Metraj Kumaş Dijital Baskı

Metraj Kumaş Dijital Baskı Gelişen tekstil sektörü sayesinde metraj baskı ortaya çıkmıştır. Firmamız da gelişmelere ayak uydurduğu için çeşidini bünyesine katmıştır. Metraj baskı dijital baskının bir koludur. Geleneksel baskı çeşitlerine göre daha modern ve yenilikçi olan metraj baskı daha çok talep görmektedir.

Kumaş Baskı

Pamuktan ya da hayvan tüy ve kıllarından elde edilen ipliklerden bir kumaş yapılır. Daha sonra bu kumaş çeşitli baskı aletleri ve renk veren boyalar yardımıyla boyama işlemi yapılır. Bu şekilde kumaş üzerinde bir baskı elde edilir.

Tasarım Hizmetleri

Kusursuz fikirlerimiz sizlerin düşüncelerini sanata dönüştürmekteyiz Tasarım Hizmetleri alabilmeniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli ve mükemmel fikirlerinizi baskıya hazır tasarım haline dönüştürebiliriz.

bottom of page